Catering dietetyczny Naklo24 tworzy niezapomniane w smaku posiłki, które bazują na świeżych produktach. Różnorodność i bogactwo składników odżywczych to cechy charakterystyczne dla dań przygotowywanych przez ten dietetyczny catering.

Szczegółowe informacje Naklo24

Nazwa firmy: Naklo24

NIP: 7391126601

Ulica: Marii Curie-Skłodowskiej

Numer budynku: 18

Kod pocztowy: 10-110

Miasto: Olsztyn

Strona www: http://www.naklo24.pl/

Adres e-mail: kontakt@Naklo24l

Naklo24 udowadnia, że dieta nie musi być nudna. Wariacje na temat posiłków, szeroki wachlarz produktów spożywczych – to wszystko specjalnie dla klientów. Zestawy posiłków o różnorodnej kaloryczności wraz z uwzględnieniem mikro- i makroskładników są przygotowywane z największą dbałością o smak, jak i jakość. Miłośnicy kalorycznych zastanawiają się jak wejść na zdrową dietę – nie będą zawiedzeni, gdyż klienci mogą samodzielnie ułożyć swój plan posiłków a catering Naklo24 zmodyfikuje ulubione dania pod kątem doboru zdrowszych składników.

Dietetycy nieustannie są w kontakcie z klientami, tak aby móc dopasować w pełni zindywidualizowany plan żywienia. Gdańsk, Gdynia, Sopot – w tych miastach można skorzystać z usług cateringu dietetycznego.  Catering z dostawą do innych miejscowości na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego zapewnia Naklo24. Wielu sportowców zaufało już firmie Naklo24, zaufaj i Ty!

Oferta

  • jadłospis
  • indywidualna dieta
  • catering
  • catering dietetyczny
  • dieta pudełkowa z dostawą

Kontakt z Naklo24

Dojazd do Naklo24

Opinie na temat firmy